Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2021 19:56
Ekipa z Marvel's Avengers
944V

Marvel's Avengers otrzyma HARM Room. Zwiastun nowego trybu wyciekł do Sieci

Jeszcze w tym miesiącu do Marvel's Avengers może trafić HARM Room. Crystal Dynamics nie dopilnowało informacji o nowym wariancie zabawy, dzięki któremu gracze zmierzą się z gigantycznymi grupami przeciwników.

Marvel's Avengers w marcu oficjalnie trafi na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S. Gra wykorzysta moc nowych platform, a jednocześnie pozycja zostanie rozbudowana o nową zawartość. Możemy podejrzewać, że deweloperzy chcieli zaskoczyć graczy przez HARM Room.

Zwiastun tajnego trybu trafił do Sieci, więc poznaliśmy jego szczegóły. HARM Room będzie w zasadzie wariantem przypominającym horde – gracze będą wybierać przeciwników, różne modyfikacje i wielkość armii, z którą chcą się zmierzyć.

Jeśli zdecydujemy się na największą bandę, to zmierzymy się z ogromnym zestawem rywali – bardzo dobrze sytuację pokazuje poniższy zwiastun.

Na materiale HARM Room pojawia się informacja o współpracy z Intelem, ale jeden z przedstawicieli Crystal Dynamics potwierdził, że wariant zabawy zostanie wydany także na konsolach. Zapowiedź odbędzie się wkrótce.

Źródło: https://www.murphysmultiverse.com/marvels-avengers-custom-harm-rooms-leaked-early/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix