Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.03.2021 12:30
Kena: Bridge of Spirits PS4 na PS5
837V

Kena: Bridge Of Spirits z darmową aktualizacją z PS4 na PS5. Twórcy zapewniają, że zadbają o graczy

Jeśli martwiliście się o to, jak wypadnie kwestia aktualizacji najnowszego projektu od Ember Lab, to już nie musicie - twórcy gwarantują, że zadbają o komfort w tej kwestii.

Kena: Bridge of Spirits to gra, na którą czeka całkiem sporo osób. Niestety ostatnie informacje płynące ze studia spotkały się z raczej średnim przyjęciem. Po pierwsze, dowiedzieliśmy się, że w grze prawdopodobnie nie pojawi się polski język (zarówno w kwestii dubbingu, jak i napisów). Po drugie, tytuł ma być wyjątkowo krótki, a jego ukończenie to zabawa na zaledwie kilka godzinek.

Aby jednak nie było wyłącznie mieszanych wiadomości, pojawiła się teraz również informacja, która będzie dobra dosłownie dla każdego. Na oficjalnym koncie Twitterowym gry padło pytanie o to, jak będzie wyglądała kwestia aktualizacji wersji z PlayStation 4 na PlayStation 5. Odpowiedź bez wątpienia ucieszyła wszystkich, albowiem twórcy zdradzili, że "oczywiście, będzie to możliwe"!

I rzeczywiście może to cieszyć. Choć według wielu osób powinno być to czymś naturalnym, doskonale wiemy, jak wygląda to w dzisiejszych czasach. Niestety wciąż są grupy deweloperów, które decydują się na brak darmowego upgrade'u. Ember Lab nie pójdzie jednak tą drogą. Warto przypomnieć, ze premiera będzie miała miejsce już 24 sierpnia, a gra pojawi się na PS4, PS5 oraz PC.

Źródło: https://gamingbolt.com/kena-bridge-of-spirits-will-have-free-ps4-to-ps5-upgrade

Tagi: Ember Lab Kena: Bridge of Spirits