Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.03.2021 14:42
Kena Bridge
2440V

Kena Bridge of Spirits to krótka gra. Twórcy wspominają o czasie rozgrywki

Ember Lab wspomniało o długości gry Kena: Bridge of Spirits. Szykuje się nam prawdopodobnie od około 5 do 6 godzin zabawy.

Kena: Bridge of Spirits została szczegółowo zaprezentowano w czwartek - mogliśmy wtedy obejrzeć gameplay i poznać datę premiery debiutanckiej produkcji od Ember Lab. Kilkanaście godzin później dowiedzieliśmy się, że projekt nie będzie miał polskiej lokalizacji.

Tytuł z przyjemną oprawą graficzną będzie dostępny za 139 złotych już na premierę. Po tejże informacji od razu w sieci pojawiły się pytania dotyczące tego, ile czasu zajmie graczom przejście historii Keny. Pojawiły się nawet doniesienia, opierające się właśnie na wycenie produktu, że ukończymy ją w dwie-trzy godziny.

Na pytanie postanowili odpowiedzieć sami twórcy, którzy oznajmili, iż każdy zainteresowany powinien móc ukończyć Kena: Bridge of Spirits w zaledwie weekend. Trudno stwierdzić w tym momencie, o jakim typie gracza miało na myśli Ember Lab, ale możemy być wręcz pewni, że nie chodzi tutaj o takiego, który z konsolą spędza nawet 10 godzin dziennie.

Na podstawie tej odpowiedzi możemy wywnioskować, że ww. tytuł powinien spokojnie wystarczyć na 5-6 godzin zabawy. 

Źródło: https://twitter.com/Marcelo07599853/status/1366155432377597955

Tagi: Ember Lab Kena: Bridge of Spirits