Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.03.2021 11:30
Quantum Error gameplay
2220V

Quantum Error na nowym gameplayu. Wyczekiwany horror na PS5 i XSX|S wygląda naprawdę dobrze

Ponad pół roku minęło od ostatniego materiału z projektu TeamKill Media, który pozwalałby nam rzucić okiem na elementy rozgrywki. Warto było jednak czekać.

Quantum Error to bardzo wyczekiwany tytuł, który wciąż nie posiada daty premiery. TeamKill Media przygotowuje dla nas kosmiczny projekt, który ma przerażać, więc wszystko wskazuje na to, że jest na co czekać. Niestety przez kilka minionych miesięcy o grze było bardzo cicho - ostatni zwiastun dostaliśmy przecież w październiku ubiegłego roku.

Jeszcze bardziej ubogo było w kwestii materiałów z samej rozgrywki, ten oglądaliśmy w sierpniu ubiegłego roku. Teraz jednak czekanie zostało wynagrodzone, albowiem deweloperzy przyszykowali dla nas krótki zwiastun pełen momentów prosto z gry. Jest oczywiście mnóstwo strzelania, dużo obrzydliwych monstrów oraz klimat kosmicznego zaszczucia, który może robić tu główną robotę.

Minutowy materiał jest oczywiście zaledwie zapowiedzią większej prezentacji, do której dojdzie podczas tegorocznego Future Games Spring Showcase. Wydarzenie będzie miało miejsce już 25 marca, więc zdecydowanie warto czekać. Fani liczą, że prócz konkretnego pokazu mechanik, otrzymamy także datę premiery oraz cenę, jaką przyjdzie zapłacić za Quantum Error. Warto więc uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: https://gamingbolt.com/quantum-error-gets-creepy-gameplay-tease-ahead-of-future-games-spring-showcase

Tagi: Quantum Error TeamKill Media