Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.10.2020 12:20
Quantum Error nowy zwiastun Quantum Error to
1761V

Quantum Error na nowym, enigmatycznym zwiastunie. Kosmiczny horror dla fanów Sci-Fi może zachwycić klimatem

TeamKill Media, twórcy nadchodzącego horroru na konsole nowej generacji oraz PlayStation 4, udostępnili wczoraj zupełnie nowy materiał, który ma zachęcać do sprawdzenia ich projektu. 

Quantum Error to bardzo interesująco zapowiadający się projekt, który ma trafić na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, a także Xbox Series S oraz X (o czym poinformowano stosunkowo niedawno). Jeszcze w sierpniu mogliśmy przyjrzeć się soczystemu materiałowi, który prezentował nam rozgrywkę w 4K. Wideo zrobiło spore wrażenie i sprawiło, że na debiut gry oczekuje jeszcze więcej osób. 

Wczoraj twórcy postanowili przypomnieć o projekcie i udostępnili bardzo nietypowy zwiastun produkcji, który jest właściwie... Cóż, ciężko jednoznacznie określić, z czym mamy do czynienia. Sam film niewiele mówi, ale na pewno genialnie buduje napięcie i zachęca do zgłębiania tego, o co w gruncie rzeczy będzie w grze chodziło. 

Jeśli tylko klimat będzie dokładnie taki, jak na dotychczasowych materiałach, a do tego wszystkie zostanie dołożony przyjemny gameplay oraz ciekawa fabuła, to będziemy mogli mówić o sporym hicie. Ludzie z TeamKill Media zdają się pewni swego, więc nam pozostaje im zaufać. Rzućcie okiem na tajemniczy materiał i dajcie znać, czego oczekujecie po Quantum Error. 

Źródło: https://twinfinite.net/2020/10/quantum-error-hello-jacob-teaser-trailer/

Tagi: Quantum Error TeamKill Media