Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2020 22:29
Quantum Error
2719V

Quantum Error na pierwszym gameplayu w 4K. Twórcy pokazali horror z PS5

TeamKill Media w końcu zaprezentowało czysty gameplay z Quantum Error. Deweloperzy pojawili się na gamescomie z drugim materiałem, ale tym razem możemy spojrzeć na czystą rozgrywkę. Już bez niepotrzebnych ujęć i montażu.

Na wczorajszej konferencji zobaczyliśmy zwiastun Quantum Error, ale deweloperzy zapowiedzieli, że to dopiero początek. Teraz otrzymaliśmy konkretny materiał, na którym bohater przedziera się przez kolejne lokacje, eliminuje bestie za pomocą strzelby i mam wrażenie, że gra zbierze bardzo mieszane opinie.

Nie możemy w tym wypadku liczyć na next-genowe wrażenia, ale na pewno warto zwrócić uwagę, że horror może pochwalić się ciekawą atmosferą. Twórcy powinni zaprosić nas do ciekawego świata – czy tylko ja tutaj wyczuwam odpowiednie inspiracje serią Dead Space? Trudno jeszcze powiedzieć, jak to wszystko będzie wyglądać w dniu premiery, ale na pewno trzeba pamiętać o tej produkcji.

Quantum Error pierwotnie miało zadebiutować w okolicy premiery PlayStation 5, ale twórcy potrzebują więcej czasu na dopracowanie gry. W rezultacie opowieść będzie dostępna na początku przyszłego roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Quantum Error TeamKill Media