Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2021 14:54
Call of Duty WOW
3924V

PS4 500GB jest za małe na Call of Duty Warzone, Black Ops Cold War i Modern Warfare. Activision ostrzega

Najnowsza aktualizacja do Call of Duty: Black Ops Cold War spowodowała spore zamieszanie. Activision potwierdza, że gracze mogą mieć problem z zainstalowaniem łatki, jeśli posiadają PS4 500GB i grają w Call of Duty Warzone. Fanom strzelania może po prostu zabraknąć miejsca na patch.

Zbliżamy się do bardzo nietypowej sytuacji, w której gracze nie mogą posiadać na konsoli dwóch pełnych wersji gier. Na blogu Call of Duty pojawiła się notka, w której deweloperzy podkreślają ważny problem – Call of Duty: Black Ops Cold War i Call of Duty: Modern Warfare z Call of Duty Warzone (pakiet) nie zmieszczą się już na PlayStation 4 500GB.

„Posiadacze standardowej konsoli PlayStation 4 z domyślnym dyskiem twardym o pojemności 500 GB mogą potrzebować dodatkowego miejsca, jeśli mają zainstalowane pełne wersje Modern Warfare/Warzone i Black Ops Cold War ze wszystkimi trybami i pakietami. Jeśli masz zainstalowane obie produkcje i na bieżąco ściągasz aktualizacje, być może będziesz musiał usunąć nieużywaną Zawartość Gry, aby pomyślnie pobrać i zainstalować [najnowszą] łatkę do Warzone”.

Twórcy zachęcają do usunięcia trybów – przykładowo kampanii. Jest to naprawdę nietypowa sytuacja, która potwierdza duży problem. Gry z serii Call of Duty otrzymują świetne wsparcie i gracze mogą stale pobierać nowe mapy, bronie, warianty rozgrywki czy też kolejnych operatorów, ale... Niektórzy klienci mogą odczuwać pewne niedogodności.

Mogę śmiało założyć, że wielu posiadaczy PS4 500GB gra także w inny produkcje, więc strzelanie na serwerach Call of Duty: Black Ops Cold War i Call of Duty: Warzone może być dla takich osób mocno problematyczne.

Warto przypomnieć, że od dzisiaj gracze mogą sprawdzać Call of Duty Black Ops Cold War, a według ostatnich plotek Call of Duty 2021 może zaprowadzić fanów do czasów II wojny światowej.

Źródło: https://www.ign.com/articles/a-500gb-ps4-may-no-longer-be-able-to-fit-call-of-duty-black-ops-cold-war-and-warzone

Tagi: Call of Duty Warzone Call of Duty: Black Ops Cold War Call of Duty: Modern Warfare playstation 4 ps4