Iza Łęcka Iza Łęcka 04.03.2021 11:43
call of duty warzone
5948V

Call of Duty Warzone i niecodzienne zdarzenie. 150 graczy zadbało o wielki wybuch, który wyłączył serwer

150 graczy Call of Duty Warzone postanowiło współpracować, by wspólnymi siłami sprawdzić możliwości produkcji Activision. Fani Battle Royale doprowadzili do ogromnej eksplozji, której konsekwencją było wyłącznie serwera.

Call of Duty: Warzone otrzymało w tym tygodniu nową aktualizację, która poprawia jakość prezentacji broni oraz operatorów. Tytuł wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem, jednak nowe atrakcje okazują się niewystarczające dla części fanów, którzy szukają dodatkowych wyzwań.

YouTuber o pseudonimie MarleyThirteen zebrał 149 graczy i po uzgodnieniu szczegółów, trafił z grupą do Verdańska. Na mapie nikt nie walczył o kolejne punkty, natomiast użytkownicy przystąpili do umieszczenia wszystkich pojazdów w jednym miejscu, doprowadzając do licznych kolizji. Następnie uruchomiono Cluster Strike (scorestreak) i wysadzono maszyny.

Efekt przerósł oczekiwania zaangażowanych, gdyż serwer Call of Duty Warzone odmówił posłuszeństwa. Pojawił się błąd, przez który gracze zostali wyrzuceni z rozgrywki.

Wcześniej MarleyThirteen dopuścił się podobnych wyczynów, dokonując podczas zmagań ponad 100 zrzutów czy też wpadając na inne nietypowe rozwiązania. Jak się okazuje, Battle Royale doświadcza sporych problemów w momencie, gdy gracze ze sobą nie walczą, a współpracują, gromadząc w jednym miejscu przedmioty lub doprowadzając do rozbudowanej serii wybuchów.

Materiały z gry można zobaczyć poniżej.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/youtuber-crashes-warzone-server-by-blowing-up-every-vehicle-simultaneously/

Tagi: activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward