Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2021 19:30
The Simpsons FOX
783V

The Simpsons nie mówią dość. FOX zamawia sezony i zaoferuje w sumie 757 odcinków

FOX nie zamierza kończyć historii rodziny Homera i zapowiedziano dwa kolejne sezony „The Simpsons”. Najdłużej emitowany serial w historii telewizji będzie dostępny do przynajmniej 2023 roku.

„The Simpsons” to oficjalnie najdłużej rozwijany serial telewizyjny w historii, a FOX zamówił dzisiaj dwa kolejne sezony (33. oraz 34.) i widzowie w sumie zobaczą 757 odcinków. Wytwórnia śrubuje własny rekord.

Producent wykonawczy Matt Groening zapowiedział kilka atrakcji:

„Wszyscy w The Simpsons są podekscytowani, że po raz kolejny odnawiamy sezon i planujemy wiele dużych niespodzianek. Homerowi spadnie włos z głowy, Milhouse dostanie soczewki, a Bart będzie obchodził swoje dziesiąte urodziny po raz trzydziesty trzeci”.

Trzeba na pewno wspomnieć, że „The Simpsons” wciąż cieszą się dużą popularnością – aktualny sezon notuje średnio 7 mln widzów na wszystkich platformach i jest to wzrost o 146% względem tego samego okresu poprzedniej kampanii. Jednocześnie premiera 32. sezonu była najlepiej ocenianym powrotem w ostatnich pięciu latach, a zarazem najchętniej oglądaną i streamowaną premierą w ostatnich sześciu latach na Hulu oraz Fox Now.

FOX zamówił również po dwa sezony „Family Guy” (19. i 20.) oraz „Bob's Burgers” (12. i 13.). Należy jednocześnie zaznaczyć, że korporacja jest w trakcie poważnej rozbudowy swojego animowanego portfolio i trzy przedstawione produkcje są wizytówkami, które mają przyciągnąć do wytwórni kolejne talenty.

Źródło: https://deadline.com/2021/03/the-simpsons-renewed-season-33-34-fox-1234705714/

Tagi: Bob's Burgers Family Guy FOX The Simpsons