Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2021 15:42
Elden Ring From Software
1704V

Elden Ring z nowymi przeciekami. Informator wspomina o bossach, lokacjach i przeciwnikach

From Software wciąż nie zaprezentowało Elden Ring, ale kolejne informacje dotyczące gry zdradził jeden z informatorów. Longqi Bangbangtang wcześniej zaprezentował grafiki koncepcyjne z produkcji, a teraz komentuje najnowszy przeciek.

W ostatnich dniach nie brakowało ciekawych informacji o Elden Ring. W Sieci zaczęły pojawiać się fragmenty zwiastunów, by następnie gracze opublikowali, a nawet poprawili jakość całego materiału, który pokazał nowe IP studia From Software.

Longqi Bangbangtang wcześniej zaprezentował pierwsze grafiki koncepcyjne z gry, a teraz informator postanowił pochwalić się swoją wiedzą na temat produkcji. Jego zdaniem zaprezentowany trailer jest stary i był przygotowany wyłącznie do użytku wewnętrznego – pochodzi prawdopodobnie z 2019 roku.

Na materiale możemy zobaczyć „drzewo świata”, ale w tym wypadku nie będzie ono łączyć wszystkich lokacji, jak w przypadku God of War, a znajdzie się wyłącznie w jednym królestwie. Twórcy korzystają z różnych mitologii, a potwierdzeniem tego jest gigant ciągnący wózek (jest to „Zielony Człowiek z mitologii celtyckiej) oraz głowa olbrzyma (Muspelheim z mitologii nordyckiej).

Deweloperzy na początku projektowania gry zajęli się stworzeniem bossów oraz mapy, a dopiero następnie przygotowywali NPC oraz głównego bohatera, więc główni przeciwnicy nie powinni się już zmienić, ale mogą trafić do innych lokacji. W trailerze widzimy także zamek, który jednak nie będzie znajdować się w śnieżnej lokacji – są to dwa różne królestwa.

Zdaniem Longqi Bangbangtang, Elden Ring wygląda teraz zupełnie inaczej i nie powinniśmy się obawiać o produkcję. Gra ma trafić na rynek w 2021 roku.

Źródło: https://wccftech.com/elden-ring-concept-art-leaker-provides-new-details-on-leaked-trailer-locations-and-more/

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software