Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2021 20:09
Elden Ring From Software
4740V

Elden Ring dopiero w 2022 roku? Zwiastun z fragmentami rozgrywki wylądował w Sieci [Aktualizacja #3]

From Software i Bandai Namco mogą mieć spory problem. W Sieci wylądował zwiastun Elden Ring, który nie tylko przedstawia grę, ale również pokazuje pierwsze fragmenty rozgrywki z zupełnie nowego IP. Japończycy mogą być zmuszeni do szybkiej prezentacji.

Zdecydowanie za długo czekamy na pełną prezentację Elden Ring, ale From Software i Bandai Namco mogą zostać zmuszone do pokazania gry. Jak podaje redakcja VGC – w Sieci wylądował zwiastun, który pokazuje kilka fragmentów rozgrywki. Jest to pierwszy pokaz gameplayu z nowego IP japońskiego studia.

Ze względów prawnych, VGC nie zdecydowało się na pobranie materiału i opublikowanie go na swojej stronie, ale możemy przyjąć, że to tylko kwestia czasu, gdy film będzie dostępny w wielu miejscach.

Zwiastun Elden Ring zawiera kilka ujęć z walki, twórcy pokazują jednego z bossów, a nawet pozwalają spojrzeć na walkę na koniu – gracze mają pierwszy raz zerknąć na duży, otwarty świat przygotowany przez From Software.

Redakcja VGC podkreśla, że klip pokazuje tylko część materiału i nie jest zakończony datą premiery, ale dziennikarze poznali ważny szczegół dotyczący prac nad grą. Premiera produkcji została już podobno kilkukrotnie przełożona i jest „mało prawdopodobne, by Elden Ring zadebiutował w tym roku”.

Na wiadomość odpowiedział Jason Schreier, który podkreślił, że o takich „namacalnych dowodach” wspominał w ostatnim czasie. Dziennikarz podkreśla, że jakość nie jest najlepsza, więc warto zaczekać na oficjalny materiał.

Tymczasem Bandai Namco zarejestrowało markę „Bandai Namco Next” – czyżby szykowała się konferencja typu Nintendo Direct?

Warto przypomnieć, że Microsoft zaprzeczył plotce i Elden Ring nie zobaczymy na pokazie Amerykanów.

[Aktualizacja #1]

Krótki fragment ze zwiastuna trafił na Twitter:

[Aktualizacja #1]

Jest i dłuższy urywek:

Elden Ring is a game (Last post 2.9 Turbo HD Collection Final Remix )) from r/Eldenring

[Aktualizacja #3]

Jest i prawie cały zwiastun:

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/a-leaked-elden-ring-trailer-is-being-circulated-online/

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software