Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2021 22:33
Operacja Varsity Blues
875V

Operacja Varsity Blues na zwiastunie. Netflix przedstawi wielki skandal

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun „Operacji Varsity Blues”, dzięki której widzowie poznają kulisy wielkiej afery ze Stanów Zjednoczonych. Twórcy „Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła” opowiedzą o skandalu z przyjęciami na studia.

„Operacja Varsity Blues” to najnowsza produkcja zmierzająca na Netflix, która została przygotowana z wykorzystaniem prawdziwych rozmów odtworzonych na podstawie podsłuchów FBI. Historię przedstawi Ricka Singera – to właśnie on był w samym centrum skandalu z 2019 roku i za pomocą swoich kontaktów wprowadzał do szkół wyższych młodzież bogaczy.

Pierwszy zwiastun bardzo dokładnie przedstawia zdarzenia i zarysowuje cały proces. Chris Smith i Jon Karmen, twórcy pamiętnego dokumentu na temat imprezy z Fyre, dotarli do szczegółów, które mają w bardzo ciekawy sposób przedstawić wydarzenia z USA.

„Operacja Varsity Blues” zadebiutuje na Netflix w marcu. Sprawdźcie pełne zestawienie nadciągających premier – już dzisiaj na platformie pojawiło się kilka ciekawych nowości, ale to dopiero początek i w przyszłości zobaczymy wiele interesujących produkcji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Netflix Operacja Varsity Blues trailer zwiastun