Iza Łęcka Iza Łęcka 01.03.2021 13:38
Mortal Kombat 2021
1971V

Mortal Kombat, Liga Sprawiedliwości i Dune na nowym materiale HBO Max. Promocja łączonej formy dystrybucji

Warner Bros. wspólnie z HBO zdecydowanie i coraz aktywniej reklamują platformę, która uruchomiona została w zeszłym roku. Do atutów HBO Max zaliczyć można filmy takie jak „Dune”, „Godzilla vs. Kong” czy doceniony na ostatniej gali Złotych Globów „Judas and the Black Messiah”. Sprawdźcie zwiastun.

Przed stacją HBO wymagające miesiące, które jednocześnie będą obfitować w wiele głośnych premier. Ogłoszenie dotyczące łączonej formy dystrybucji największych widowisk debiutujących w 2021 roku spotkało się z mieszanymi opiniami, szczególnie wśród filmowców, jednak nie ulega wątpliwości, że to jeden z aspektów, którzy może przyciągnąć widzów do nowej usługi, czyli HBO Max.

Warner Bros. pragnie skorzystać z okazji i zwiększyć bazę swoich użytkowników - w drugiej połowie tego roku HBO Max zawita w kolejnych krajach. Czego jednak możemy się spodziewać? Najnowszy materiał stacji promuje dostęp do widowisk takich jak „Liga Sprawiedliwości” Zacka Snydera (sprawdźcie opening obrazu), „Dune”, „Matrix 4” czy obiecujący „Mortal Kombat”. Subskrybenci platformy będą mieć okazję zobaczyć ponad 17 historii bez poniesienia dodatkowych kosztów. Jak wspominaliśmy już w zeszłym tygodniu, w ciągu najbliższych miesięcy katalog HBO zostanie wzbogacony o nowe seriale między innymi trzeci sezon „Sukcesji”, „Mare of Easttown”, „Sceny z życia małżeńskiego” czy „The Nevers”.

Zapraszamy do recenzji ostatniego filmu dokumentalnego dostępnego na HBO GO „Allen kontra Farrow”, który zbulwersował opinię publiczną i zrodził wiele pytań.

Źródło: YouTube.com

Tagi: DUNE HBO HBO GO hbo max Liga Sprawiedliwości Mortal Kombat Warner Bros.