Iza Łęcka Iza Łęcka 01.03.2021 10:31
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
2906V

Liga Sprawiedliwości na efektownym openingu. Film jest tak długi, że w kinach może otrzymać przerwę

„Liga Sprawiedliwości” Snydera została ponownie zaprezentowana, a reżyser zdradził nieco więcej szczegółów dotyczących filmu i potwierdził jego czas trwania. Jeśli widowisko trafi do kin, zaplanowana zostanie odpowiednia przerwa, by widzowie mogli zregenerować siły przed następną częścią historii.

Superman (Henry Cavill), Wonder Woman (Gal Gadot), Batman (Ben Affleck), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller) zostali przedstawieni na fragmencie wprowadzenia do „Ligi Sprawiedliwości” Zacka Snydera. W trakcie IGN Fan Fest twórca miał okazję opowiedzieć o filmie, potwierdzając również dokładny czas emisji.

„Liga Sprawiedliwości” będzie trwać 4 godziny, 1 minutę i 28 sekund. Produkcja może zawitać do wybranych kin, natomiast jeżeli Warner Bros. zdecyduje się na wskazaną formę dystrybucji, opowieść zostanie podzielona na dwie części – przewidziana zostanie 10-minutowa przerwa.

Swego czasu reżyser wspominał o możliwości podzielenia historii na epizody, ale ze względu na umowy ponownie zdecydowano się na filmową wersję. Nowa wizja obrazu debiutującego pierwotnie w 2017 roku podzielona została na sześć rozdziałów, więc podczas emisji w HBO GO lub HBO Max widzowie w domach będą mogli w dogodnym czasie zrobić przerwę.

Pewnym potwierdzeniem, że „Liga Sprawiedliwości” miała zostać miniserialem jest poniższy materiał, czyli opening, który sympatycy superbohaterów zobaczyliby przed kolejnymi odcinkami. Jak wskazuje Snyder, na materiale można doszukać się wielu Easter Eggów i odwołań do genezy herosów DC.

Na kilkanaście dni przed premierą wyczekiwanej produkcji zachęcamy do sprawdzenia pełnego zwiastuna „Ligi Sprawiedliwości” oraz marcowych nowości w HBO GO – na liście znajduje się tytuł Snydera.

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/liga-sprawiedliwosci-zacka-snydera-czolowka-steppenwolf-deathstroke-batman-dlugosc-trwania-1614513094

Tagi: Justice League liga sprawiedliwości Zack Snyder