HBO przygotowuje się do ofensywy przeciw Netflixowi. Jakie produkcje zadebiutują w 2021 roku?

Filmy i seriale
1456V
HBO przygotowuje się do ofensywy przeciw Netflixowi. Jakie produkcje zadebiutują w 2021 roku?
Iza Łęcka | 22.02.2021, 13:30

Nadchodzące 12 miesięcy na HBO GO i HBO Max obfitować będzie w wiele głośnych debiutów. Powrócą znani bohaterowie w nowych sezonach seriali, a ciekawość widzów będzie podsycana systematycznie udostępnianymi nowościami filmowymi. Ostatni materiał zdradza, czego możemy się spodziewać w ofercie platformy.

2021 rok może być znaczący dla WarnerMedia Studios & Networks i umacniania pozycji HBO na rynku. W zeszłym roku premierę miała najnowsza usługa, HBO Max, która w ciągu kilku miesięcy rozszerzy swoją działalność o europejskie kraje, w tym także Polskę. Nie ulega wątpliwości, że biblioteka stacji jest coraz ciekawsza - już pod koniec zeszłego roku poznaliśmy listę 17 głośnych produkcji, które udostępnione zostaną zarówno na HBO Max, jak i w niektórych kinach. Z zestawienia należy wyróżnić między innymi „Mortal Kombat”, którego zwiastun zobaczyliśmy kilka dni temu.

W styczniu sieć pochwaliła się liczbą ponad 17 milionów subskrybentów nowej usługi. Na tym włodarze Warner Bros. jednak nie poprzestają - w ciągu kilkunastu następnych miesięcy widzowie mogą przygotowywać się na następne atrakcje, spośród których wymienić trzeba między innymi serial science-fiction „The Nevers” stworzony przez Jossa Whedona („Buffy: Postrach wampirów”, „Liga Sprawiedliwości”, „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”, „Avengers” czy „Avengers: Czas Ultrona”), „Mare of Easttown” z Kate Winslet w roli głównej, a także remake „Sceny z życia małżeńskiego”, w którym wystąpią Oscar Isaac oraz Jessica Chastain.

Sympatycy seriali, które już zasilają ramówkę HBO, powinni spodziewać się nowych sezonów ulubionych opowieści. W 2021 roku zadebiutują między innymi kolejne odcinki docenianej „Sukcesji” oraz „Niepewnych”, natomiast twórcy nie zapomnieli o produkcjach dokumentalnych („Tina”, „Allen v. Farrow” i „100 Foot Wave”). Poniżej możecie zobaczyć cały materiał.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper