Iza Łęcka Iza Łęcka 01.03.2021 12:12
Dinos Reborn
744V

W Dinos Reborn staniemy do walki przeciwko wielkim dinozaurom. Polacy przygotowują rozbudowany survival

Deweloperzy Dinos Reborn pragną zaprezentować walkę na planecie pełnej dinozaurów. Polskie studio HardCodeWay pracuje nad produkcją, która wpisuje się w ostatnie trendy. Premiera gry zaplanowana jest na przyszły rok.

Założenia Dinos Reborn są bardzo proste. Po wypadku samolotu, gracz budzi się na planecie, która przypomina prehistoryczną Ziemię, i nie ma bladego pojęcia co wydarzyło się wcześniej. Rozpoczyna się walka o przetrwanie, bowiem studio HardCodeWay opracowuje rozbudowany survival:

„Eksploruj otoczenie, rozwijaj swoje umiejętności przetrwania, obserwuj i ucz się na własnych błędach. Staraj się balansować na cienkiej granicy pomiędzy byciem łowcą, a zwierzyną. Wytwarzaj potrzebne przedmioty i broń. Albo zrób dobry użytek z zaawansowanych technologicznie odkryć, które na Ciebie czekają. Poznaj wciągającą fabułę i wielką tajemnicę tej niezwykłej planety”.

W trakcie rozgrywki będziemy musieli zwracać uwagę na głód, pragnienie czy zmęczenie, a przemierzanie otwartych lokacji, by zdobyć surowce potrzebne do stworzenia nowych broni, może okazać się nie lada niebezpiecznym zadaniem. Oprócz ogromnych bestii wyzwaniem będzie ochrona przed infekcjami i truciznami.

„Twoim punktem wyjścia na tej nieznanej planecie są Twoje puste ręce, patyki i kamienie dokoła. A potrzebujesz wody, schronienia, jedzenia, ognia, lekarstw, broni i wielu innych rzeczy, żeby przetrwać”.

W Dinos Reborn zostaniemy zaskoczeni niestabilnymi warunkami pogodowymi, które często, gwałtownie i bez żadnego ostrzeżenia będą ulegać zmianom. Twórcy jednak wierzą, że wykorzystywanie aury okaże się jednym ze sposobów na przetrwanie w nieprzyjaznym środowisku - podczas pięknej pogody będziemy wykonywać prace, a w strugach rzęsistego deszczu otrzymamy możliwość bezszelestnego poruszania się.

Za Dinos Reborn odpowiada studio HardCodeWay. Tytuł pojawi się na PC, PlayStation i Xboxie dzięki Vision Edge Entertainment.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Dinos Reborn dinozaury Zapowiedź