Iza Łęcka Iza Łęcka 01.03.2021 08:19
Tylko na Xbox 2021
3187V

Xbox Polska przedstawia „największe gry ekskluzywne wychodzące na Xboksa w 2021 roku”

Polski oddział Xboksa opracował interesujące zestawienie produkcji zmierzających w 2021 roku wyłącznie na konsole Amerykanów. Materiał wideo przedstawia kilka tytułów, które w ciągu najbliższych miesięcy będą obowiązkowe dla sympatyków Microsoftu.

W 2021 roku na pewno nie zabraknie dużych premier, choć obecnie czekamy na pokaz mocy sprzętu Microsoftu oraz Sony. Na rynku już od kilku miesięcy rozgościły się nowe platformy, deweloperzy prężnie pracują nad kolejnymi aktualizacjami gier uwzględniających możliwości najświeższych urządzeń, a graczom pozostaje mieć nadzieję, że najlepsze dopiero przed nami. Oddział Xbox Polska przygotowuje swoją społeczność na debiut ujawnionych już pozycji poprzez materiał zbierającynajwiększe gry ekskluzywne wychodzące na Xboxa w 2021 roku”.

W zestawieniu usłyszeliśmy o następujących tytułach: The Medium, Microsoft Flight Simulator, Warhammer 40,000: Darktide, The Ascent, Exomecha, CrossfireX, Scorn czy też Halo Infinite. Dość niespodziewanie na liście zawitał Psychonauts 2, który zadebiutuje również na PlayStation 4.

Możemy podejrzewać, że wskazane tytuły nie są wszystkimi grami przygotowanymi przez Microsoft, jakie w ciągu kilkunastu miesięcy będą mieć premierę, choć na większe niespodzianki i stosowne ogłoszenia musimy wciąż zaczekać.

Trzeba jednak pamiętać, że na najbliższym pokazie korporacji z Redmond nie powinniśmy spodziewać się największych światowych premier. Sprawdźcie jednak gry, które zadebiutują na Xboksach w tym tygodniu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft Xbox xbox polska