Iza Łęcka Iza Łęcka 01.03.2021 07:00
Elden Ring - Xbox
1448V

Microsoft studzi oczekiwania. Elden Ring nie pojawi się na pokazie Xboksa

Korporacja z Redmond planuje być szczera wobec swojej społeczności, więc szybko zaprzeczono plotce, zgodnie z którą materiały z Elden Ring miałyby pojawić się na zbliżającym się pokazie Microsoftu. Gracze nie mogą liczyć na wielkie „Światowe Premiery”.

W zeszłym roku Amerykanie zaprosili graczy na Inside Xbox, podczas którego nie ujrzeliśmy zbyt wielu fantastycznych produkcji, a Aaron Greenberg przyznał, że niepotrzebnie zapowiedziane zostało wydarzenie pełne obiecujących tytułów.

Obecnie coraz więcej mówi się o imprezie, na której Microsoft miałby przedstawić swoje plany na następne miesiące i choć oficjalnie sympatycy Xboksa nie zostali zaproszeni na konkretną prezentację, w zeszłym tygodniu rozbrzmiewały plotki dotyczące pokazu, na którym rzekomo miałby pojawić się Elden Ring.

Temu drugiemu doniesieniu szybko zaprzeczył Aaron Greenberg, który pragnie uniknąć rozbudzenia oczekiwań społeczności dotyczących największych hitów na najnowszym pokazie. Wiele na to wskazuje, że gracze mogą liczyć na ciekawe informacje, ale nie będą to zapowiedzi lub światowe premiery pokroju Elden Ring.

Trzeba przyznać, że przedstawiciele Microsoft uczą się na błędach, tymczasem możemy podejrzewać, że pierwsze wydarzenie Amerykanów w tym roku poświęcone zostanie zbliżającym się debiutom gier.

Źródło: Twitter: aarongreenberg

Tagi: aaron greenberg Bandai Namco Elden Ring From Software Microsoft Xbox