Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 28.02.2021 13:10
elden ring
3404V

Elden Ring zostanie przedstawione na najbliższym pokazie Microsoftu? Xbox wypromuje markę [AKTUALIZACJA]

Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że tak mocno wyczekiwane Elden Ring pojawi się na marcowym pokazie Microsoftu.

Aktualizacja #1:

Podobnego zdania jest Jason Schreier, który po raz kolejny potwierdza, że Elden Ring zaliczył opóźnienie, wspominając jednocześnie, że zostanie on zaprezentowany dosyć szybko.


Oryginalna wiadomość:

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że tak mocno wyczekiwane przez fanów soulslike'ów Elden Ring zostanie przedstawione już na najbliższym pokazie Microsoftu, który ma odbyć się 23 marca. Gra niedawno otrzymała tymczasową ocenę PEGI, co jest jednoznaczne z tym, że From Software już niebawem szerzej przedstawi swoje najnowsze "dziecko".

Atmosferę wokół Elden Ring podgrzał Jeff Grubb, który w swoim najnowszym podcaście (obejrzeć możecie go po kliknięciu tutaj) stwierdził, że gra zostanie na 99% przedstawiona w marcu, powołując się na swoje anonimowe źródła. Nie jest to pewny termin, bo twórcy mogą natknąć się na rozmaite problemy spowodowane m.in. obecną sytuacją na świecie, ale osoby zaznajomione z planami Japończyków szykują się na huczne zapowiedzi w tymże miesiącu.

Gracze łatwo połączyli tę informację z ww. konferencją Microsoftu. Korporacji, która ma prawa marketingowe do gry, co tylko potwierdził zwiastun Elden Ring udostępniony - w trakcie czasu przeznaczonego dla Xboksa - na E3 2019. Przypomnijmy, że Phil Spencer w listopadzie poprzedniego roku miał już okazję wsiąknąć w świat najnowszego dzieła From Software stwierdzając, iż jest to najambitniejsza produkcja rzeczonego studia.

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/elden-ring-could-finally-be-shown-in-march-as-xbox-event-reportedly-gets-firm-date-aWeSK7v26x8c
https://www.resetera.com/threads/new-elden-ring-news-by-the-end-of-march-according-to-jeff-grubb.385799/

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software