Xbox z wielkimi zapowiedziami? Microsoft szykuje dużą konferencję

News
3446V
Xbox z wielkimi zapowiedziami? Microsoft szykuje dużą konferencję
Wojciech Gruszczyk | 26.02.2021, 18:06

Nintendo i Sony w lutym przeprowadziły swoje konferencje, ale teraz na ofensywę szykuje się Microsoft. Gracze mogą mieć pewność, że w marcu odbędą się nowe wydarzenia, podczas których korporacja z Redmond przedstawi szczegóły dotyczące swoich planów.

Nintendo Direct i State of Play przyniosły kilka ciekawych zapowiedzi, ale od początku roku przyglądamy się ruchom Microsoftu. Według plotek, Phil Spencer czeka na zakończenie transakcji z Bethesdą, by móc na kolejnym wydarzeniu ogłosić dalsze losy nowych zespołów oraz gier przygotowywanych przez takie studia jak id Software.

Redakcja The Verge dotarła do informacji, według których Microsoft w następnych miesiącach zorganizuje szereg cyfrowych wystąpień – firma chce się koncentrować na grach, chmurze oraz Windowsie. Amerykanie mają wiele produktów, które chcą pokazać i ze względu na trudne czasy, możemy spodziewać się, że będą to cyfrowe imprezy.

Sytuację w pewien sposób potwierdza Paul Thurrott, specjalizujący się w wiadomościach z Microsoftu, według którego na 23 marca zaplanowano prezentację „Co nowego w grach”. To prawdopodobnie na tym wydarzeniu poznamy ramówkę Amerykanów na kolejne miesiące, ale także otrzymamy konkrety dotyczące przyszłości Bethesdy.

Źródło: https://www.theverge.com/2021/2/2/22261997/microsoft-news-events-gaming-cloud-windows Twitter: thurrott

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper