Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2020 15:53
Elden Ring Phil Spencer
2259V

Elden Ring żyje. Phil Spencer już grał w nową grę From Software

Szef marki Xbox może nie tylko przedpremierowo ogrywać wiele produkcji kreowanych przez zespoły Microsoftu, ale najwidoczniej nawet From Software postanowiło pokazać Philowi Spencerowi swoją najnowszą produkcję. Przedstawiciel korporacji z Redmond jest zachwycony grą.

Elden Ring zostało zapowiedziane w 2019 roku, ale wciąż nie zobaczyliśmy pełnego zwiastuna gry. Nie brakuje głosów, że gra miała zostać odsłonięta na tegorocznym E3, ale wydarzenia na świecie zmieniły plany From Software. Ostatnio Hidetaka Miyazaki potwierdził, że tytuł wciąż powstaje, ale nadal nie otrzymaliśmy konkretnych materiałów z pozycji.

Niespodziewanie w temacie Elden Ring wypowiedział się Phil Spencer, który podczas rozmowy z dziennikarzem redakcji GameSpot potwierdził, że nawet grał w produkcję:

„Widziałem naprawdę sporo. Całkiem sporo grałem”

Szef marki Xbox nie może wchodzić w konkretne szczegóły, ale potwierdził, że to zdecydowanie najbardziej ambitna gra Miyazakiego:

„Jako ktoś, kto grał we wszystkie gry Miyazakiego przynajmniej w ostatniej dekadzie, mogę powiedzieć, że jest to zdecydowanie najbardziej ambitna produkcja, jaką zrobił.”

Phil Spencer zapewnił, że deweloperzy zapewnią nowe elementy, z którymi wcześniej nie były kojarzone pozycje From Software. Twórcy mają teraz „współpracować z innymi deweloperami pod względem fabuły”, a Hidetaka Miyazaki przez Elden Ring ma „rozszerzyć swoje horyzonty”

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/phil-spencer-has-played-quite-a-bit-of-elden-ring-calls-it-miyazakis-most-ambitious-game/1100-6484314/

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software