Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2021 19:21
PS5 reklamowane przez GTA 5
3298V

PS5 reklamowane przez GTA 5. Spot Sony pokazuje gry zmierzające na konsolę

Sony przygotowało jeszcze jeden spot zapowiadający nadciągające premiery i materiał jest w pewien sposób zaskakujący. Firma skupia się na czterech grach i w zasadzie tylko jedna ma wyznaczoną datę premiery na 2021 rok.

Na jakie gry mogą czekać posiadacze PlayStation 5? Na to pytanie raczej nie odpowie najnowszy spot przygotowany przez Sony i opublikowany przez redakcję IGN. Na materiale widzimy Ratchet and Clank: Rift Apart, który jak wiadomo zadebiutuje już 11 czerwca, ale jest to w zasadzie jedyna produkcja z potwierdzoną datą premiery.

W reklamie widzimy jeszcze Gran Turismo 7 (wyścigi zostały opóźnione na 2022 rok), odświeżone Grand Theft Auto V (brak konkretów o debiucie) oraz Horizon: Forbidden West – co ciekawe w najnowszym filmie pojawia się zwrot, że produkcja jest „przewidywana na drugą połowę 2021 roku”. Nie brzmi to dobrze biorąc pod uwagę ostatnie plotki dotyczące opóźnienia.

Mam wrażenie, że Sony nie potrafi sprzedać swoich najciekawszych propozycji na 2021 rok i w tej sytuacji gracze wciąż czekają na konkrety. Nawet na ostatnim State of Play nie poznaliśmy dokładnych planów na najbliższe miesiące.

W zasadzie pozostaje nam czekać na kolejne pokazy Sony, podczas których otrzymamy więcej konkretów o nowych grach zmierzających na PlayStation 5.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation playstation 5 ps5 sony