PS5 z nową wersją reklamy Play Has No Limits. Sony potwierdza tegoroczne premiery

News
2302V
PS5 z nową wersją reklamy Play Has No Limits. Sony potwierdza tegoroczne premiery
Wojciech Gruszczyk | 22.02.2021, 16:19

Pierwsze oddziały PlayStation opublikowały nową wersję reklamy Play Has No Limits, która wspomina o tegorocznych tytułach. Firma potwierdza premiery nadciągających tytułów, ale na liście zabrakło między innymi nowego God of War.

W Sieci wylądowała już nowa wersja reklamy Play Has No Limits, która choć nie jest specjalnie długa i nie zawiera nowych scen, to jednak potwierdza nadchodzące premiery przygotowane przez japońską korporację. Gracze mogą szykować się na przynajmniej następujące produkcje:

  • Returnal – 30 kwietnia
  • Deathloop – 21 maja
  • Ratchet & Clank Rift Apart – 11 czerwca
  • Horizon Forbiden West – druga połowa 2021 roku
  • GhostWire: Tokyo – przewidywany w  2021 roku

W następnych dniach spot na pewno pojawi się na kolejnych kanałach – aktualnie opublikowano go w Korei i Holandii. Trzeba na pewno zauważyć, że zestawienie jest ciekawe, jednak brakuje na nim między innymi God of War oraz Gran Turismo 7.

Możemy w sumie przyjąć, że tytuły z najnowszego spotu są pewniakami, a w przypadku kolejnych gier wciąż musimy zaczekać na ostateczne potwierdzenie. Powinniśmy pamiętać, że nadal trwa pandemia, więc wiele zespołów deweloperskich rozwija produkcje zdalnie, co oczywiście mocno wpływa na szybkość rozwijania niektórych tytułów.

Sprawdźcie najnowszą promocję na gry z PS5. Warto również wspomnieć, że sklep PlayStation wystartował w Europie.

Źródło: własne

Komentarze (83)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper