God of War Ragnarok raczej też nie zadebiutuje w 2021 roku. Szef PlayStation nie wspomina o grze

Plotka
1551V
God of War Ragnarok raczej też nie zadebiutuje w 2021 roku. Szef PlayStation nie wspomina o grze
Wojciech Gruszczyk | 23.02.2021, 16:08

Gran Turismo 7 może nie być jedynym głośnym opóźnieniem Sony. Jim Ryan w ostatnim wywiadzie wspomina o harmonogramie, ale wśród nadciągających gier zabrakło God of War Ragnarok. Na wiadomość odpowiedział Jason Schreier.

Sony właśnie potwierdziło opóźnienie Gran Turismo 7, zapowiedziało Days Gone na PC, a to prawdopodobnie nie ostatnia ważna wiadomość, którą Japończycy chcą przekazać w wywiadzie z redakcją GQ.

Jim Ryan został zapytany o harmonogram gier na 2021 roku i szef PlayStation wspomniał tylko o trzech pewniakach:

„Tak, mamy całkiem dobre przeczucia co do Returnal, Ratchet & Clank: Rift Apart i Horizon Forbidden West. I wiesz, są dwa podejścia do tego: możesz albo wstrzymać się z datą i wydać grę bez względu na jakość, albo możesz ją wysłać, kiedy jest dopracowana. My zawsze wybieraliśmy to drugie podejście. Było kilka głośnych przypadków wydawców, którzy próbowali tego pierwszego”.

Szef PlayStation potwierdził, że pandemia mocno wpłynęła na prace zespołów deweloperskich, a Sony chce zapewnić twórcom odpowiedni czas, by na rynku pojawiły się dopracowany produkcje. Jim Ryan dodał, że wrzucanie na rynek pozycji bez zwracania uwagi na jakość nie działa w najlepszych czasach, a gdy jeszcze dodamy do tego obecną sytuację na świecie – wydawcy muszą uszanować fakt i dać twórcom czas na pracę.

Sytuację braku God of War Ragnarok w ramówce na 2021 rok bardzo jednoznacznie skomentował Jason Schreier – jego zdaniem najwidoczniej nie ma najmniejszych szans na premierę tej gry w następnych miesiącach.

Źródło: https://www.gq-magazine.co.uk/culture/article/playstation-vr-jim-ryan-interview-2021 Twitter: jasonschreier

Komentarze (87)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper