Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.02.2021 11:52
Tank Squad. Nowa gra autorów zachwalanego Tank Mechanic Simulatora na gameplayowym zwiastunie
779V

Tank Squad. Nowa gra autorów zachwalanego Tank Mechanic Simulatora na gameplayowym zwiastunie

Łódzkie studio DeGenerals SA szykuje nową produkcję. Sprawdźcie najnowsze przedsięwzięcie autorów Tank Mechanic Simulator.

Polskie studio odpowiedzialne za Uboat Commander i znakomicie oceniany Tank Mechanic Simulator (na Steam tytuł ma aż 87% pozytywnych recenzji) szykuje kolejną produkcję, utrzymaną w pancernych i bojowych klimatach. Tym razem chodzi o Tank Squad, w którym wcielimy się w załogę czołgów z II Wojny Światowej, walcząc w trybie singleplayer lub w 4-osobowej kooperacji. Ważnym elementem zabawy w Tank Squad będzie nie tylko walka, ale też serwisowanie i zaopatrywanie czołgów.

Niestety na premierę jeszcze długo poczekamy. Gra ma trafić do sprzedaży na Steam dopiero w 3 kwartale 2022 roku.

Studio DeGenerals tak opisuje gameplay w Tank Squad:

Będzie to zręcznościowa gra walki, rozgrywająca się w okresie drugiej wojny światowej. Jako dowódca czołgu gracz będzie kontrolował i wydawał rozkazy swojemu oddziałowi czołgów podczas walki. Gdy czołg zostanie uszkodzony, będzie można go naprawić na miejscu lub w parku maszynowym. Gracze będą zarządzać swoimi żołnierzami, zastępować rannych/poległych członków załogi, uzupełniać amunicję i zapasy. Po zakończeniu napraw gracze będą wracać na pole bitwy i wykonywać kolejne zadanie bojowe.

Oprócz trailera, w naszej galerii czekają na was grafiki koncepcyjne i pierwsze screenshoty.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1498130/Tank_Squad/

Tagi: PC polska Steam tank squad