Heavy Metal Machines wjeżdża na PS4. Zwiastun premierowy samochodowej gry MOBA

News
682V
Heavy Metal Machines wjeżdża na PS4. Zwiastun premierowy samochodowej gry MOBA
Bartosz Dawidowski | 23.02.2021, 09:22

Heavy Metal Machines debiutowało na PC już w 2018 roku. Posiadacze PS4 i PS5 dopiero teraz mogą przyłączyć się do destrukcji w tej produkcji free-to-play.

Heavy Metal Machines wjeżdża dzisiaj na PlayStation Store - tak jak na PC gra oferowana jest w formule free-to-play, utrzymując się z mikrotransakcji.

Gra studia Hoplon zapewnia potyczki uzbrojonych samochodów w konwencji kojarzącej się z grami MOBA. Głównymi inspiracjami dla Heavy Metal Machines było Rock'n'Roll Racing (SNES i Megadrive), stworzone przez Interplay. Twórcy inspirowali się też stylistyką z cały czas ogromnie popularnego i darmowego Rocket League oraz z marki Twisted Metal. Głównym zadaniem drużyny jest w Heavy Metal Machines dowiezienie bomby do bazy oponentów.

Heavy Metal Machines otrzymało całkiem mocne oceny w recenzjach - gra zgarnęła noty na poziomie 7,5/10. Zobaczymy jak tytułowi pójdzie teraz na PS4 (i we wstecznej kompatybilności na PS5).

Osoby, które zalogują się na serwerach gry do 8 marca, otrzymają w prezencie Battle Pass na 3 Sezon w Heavy Metal Machines.

Źródło: własne

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych