Wonder Woman 1984 w HBO GO! Znamy datę polskiej premiery

Filmy i seriale
1906V
Wonder Woman 1984 w HBO GO! Znamy datę polskiej premiery
Iza Łęcka | 22.02.2021, 12:12

HBO ogłosiło fantastyczną nowinę dla widzów HBO GO. „Wonder Woman 1984” trafi do Polski za pośrednictwem streamingowej usługi. Znamy szczegóły debiutu oraz datę premiery.

„Wonder Woman 1984” zadebiutowała w zeszłym roku w HBO Max oraz wybranych kinach, jednak przez pandemię, sympatycy DC z Polski wciąż nie mogli zobaczyć nowej historii Amazonki. Teraz jednak otrzymaliśmy bardzo pozytywną wiadomość, bowiem film zostanie wyemitowany w HBO GO.

„Wonder Woman 1984” będzie miał swoją streamingową premierę 1 kwietnia w HBO GO:

„Widowiskowy film Wonder Woman 1984 będzie miał swoją streamingową premierę w Polsce w serwisie HBO GO. Produkcja w reżyserii Patty Jenkins, z Gal Gadot w roli tytułowej, przeniesie widzów do lat 80., w których Wonder Woman będzie musiała zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem, ścigając dwóch nowych i groźnych wrogów: Maxa Lorda i Cheetah.”

Ogłoszenie najpewniej ucieszy widzów, którzy od zeszłego roku czekali na legalny dostęp do „Wonder Woman 1984”. Warto przypomnieć, że tytuł ma zawalczyć o wiele Oscarów, ponieważ Warner Bros. zgłosiło widowisko we wszystkich możliwych kategoriach.

Swego czasu pojawienie się „Wonder Woman 1984” w HBO Max zostało określone jako „game-changer”, ponieważ obraz był hitem pirackich serwisów. Wyniki box office ( w styczniu wynoszące 118,5 miliona dolarów) nie zniechęciły jednak wytwórni, dzięki czemu możemy potwierdzić, że Warner Bros. planuje przygotowanie trzeciej odsłony.

Źródło: Informacja prasowa HBO Polska

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper