Iza Łęcka Iza Łęcka 22.02.2021 12:12
Wonder Woman 1984
1625V

Wonder Woman 1984 w HBO GO! Znamy datę polskiej premiery

HBO ogłosiło fantastyczną nowinę dla widzów HBO GO. „Wonder Woman 1984” trafi do Polski za pośrednictwem streamingowej usługi. Znamy szczegóły debiutu oraz datę premiery.

„Wonder Woman 1984” zadebiutowała w zeszłym roku w HBO Max oraz wybranych kinach, jednak przez pandemię, sympatycy DC z Polski wciąż nie mogli zobaczyć nowej historii Amazonki. Teraz jednak otrzymaliśmy bardzo pozytywną wiadomość, bowiem film zostanie wyemitowany w HBO GO.

„Wonder Woman 1984” będzie miał swoją streamingową premierę 1 kwietnia w HBO GO:

„Widowiskowy film Wonder Woman 1984 będzie miał swoją streamingową premierę w Polsce w serwisie HBO GO. Produkcja w reżyserii Patty Jenkins, z Gal Gadot w roli tytułowej, przeniesie widzów do lat 80., w których Wonder Woman będzie musiała zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem, ścigając dwóch nowych i groźnych wrogów: Maxa Lorda i Cheetah.”

Ogłoszenie najpewniej ucieszy widzów, którzy od zeszłego roku czekali na legalny dostęp do „Wonder Woman 1984”. Warto przypomnieć, że tytuł ma zawalczyć o wiele Oscarów, ponieważ Warner Bros. zgłosiło widowisko we wszystkich możliwych kategoriach.

Swego czasu pojawienie się „Wonder Woman 1984” w HBO Max zostało określone jako „game-changer”, ponieważ obraz był hitem pirackich serwisów. Wyniki box office ( w styczniu wynoszące 118,5 miliona dolarów) nie zniechęciły jednak wytwórni, dzięki czemu możemy potwierdzić, że Warner Bros. planuje przygotowanie trzeciej odsłony.

Źródło: Informacja prasowa HBO Polska

Tagi: hbo hbo go Wonder Woman Wonder Woman 1984