Iza Łęcka Iza Łęcka 22.02.2021 11:56
PS5 DualSense konsola Sony
8208V

PS5 za 2687 zł z 2 produkcjami. Sprzęt może zaciekawić wielu graczy

PS5 trafiło do nowej oferty, dzięki której kupicie konsolę za niespełna 2700 zł. W tej cenie otrzymacie sprzęt z napędem oraz dwie produkcje – Cyberpunka 2077 oraz The Last of Us 2. Poznajcie szczegóły.

Nowy tydzień możemy rozpocząć od sięgnięcia po kolejny zestaw z PlayStation 5. Teraz NeoNet oferuje konsolę z napędem oraz dwoma produkcjami: Cyberpunkiem 2077 oraz The Last of Us 2. Komplet może zainteresować sympatyków PlayStation nie tylko ze względu na dołączone głośne pozycje, ale również dzięki cenie, która nadal jest nieco zawyżona, jednak wydaje się być korzystniejsza od wielu wcześniejszych propozycji.

Niedogodności w dostępności nowej generacji Sony są nadal odczuwalne i wiele na to wskazuje, że jeszcze przynajmniej przez kilka miesięcy będziemy ich doświadczać. Sieci sklepów oraz dystrybutorzy jednak systematycznie udostępniają nowe pakiety z konsolami – ostatnio informowaliśmy naszą społeczność o sprzedaży sprzętu w samym środku nocy, co spotkało się ze sporą krytyką graczy.

Sympatykom konsolowej rozgrywki, którzy planują dopiero zdobyć nową przygodę V, przypominany, że Cyberpunk 2077 jest obecnie do nabycia w cenie poniżej 150 złotych.

Co sądzicie o tym zestawie?

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-playstation-5-z-grami-cyberpunk-2077-oraz-the-last-of-us-part-ii-za-2687-zl-w-neonet/

Tagi: PlayStation PlayStation 5 PS5 Sony