Iza Łęcka Iza Łęcka 22.02.2021 09:46
Cyberpunk 2077  Johnny Silverhand
2466V

Cyberpunk 2077 ponownie w bardzo dobrej cenie. Promocja z rabatem sięgającym 42-44%

Najnowsza gra CD Projekt RED trafiła do kolejnej oferty, dzięki której jest do zgarnięcia w korzystniejszej cenie. To kolejna szansa, by dołączyć do swojej biblioteki jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji poprzedniej generacji.

Już w weekend pojawiła się bardzo dobra promocja na Cyberpunka 2077, jednak Komputronik zwiększył cenę i nie posiada już edycji na Xboksa One. Jeśli nie udało się Wam zdobyć tytułu za mniej niż 150 zł, jeszcze nic straconego, bowiem obecnie ofertę przygotowało Allegro.

Cyberpunk 2077 w promocji:

Od grudniowej premiery o pozycji polskiego studia jest niezwykle głośno. CD Projekt RED pracuje nad kolejnymi aktualizacjami, jednak problemy nie omijają spółki. Transakcja, dzięki której miały zostać sprzedane kody źródłowe dzieł studia, została zakończona złożeniem satysfakcjonującej propozycji.

Przypomnijmy jednak, że RPG spotyka się również z pochwałami. W zeszłym tygodniu Dan Lowe, deweloper tworzący obecnie nowego God of Wara, pochylił się nad kilkoma szczegółami budowania narracji Cyberpunk 2077, dostrzegając dbałość o najmniejsze szczegóły rozgrywki. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji, a chcecie sprawdzić przygodę V, oferta na Allegro może okazać się zachęcająca.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/cyberpunk-2077-na-playstation-4-playstation-5-xbox-one-oraz-xbox-series-x-za-14999-zl-w-oficjalnym-sklepie-allegro/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 promocja