Iza Łęcka Iza Łęcka 22.02.2021 09:40
Diablo 2: Resurrected porównanie grafiki z oryginałem
12101V

Diablo 2: Resurrected na pierwszym porównaniu. Zobaczcie nową jakość szykowaną przez Blizzard

Blizzard zaprezentował kilka fragmentów rozgrywki, dzięki którym gracze mogą sprawdzić, jak wygląda odświeżone Diablo 2. W Sieci opublikowane zostały pierwsze porównania pokazujące zmiany szykowane przez deweloperów.

Jeszcze w 2021 roku odbędą się testy Diablo 2: Resurrected, po których produkcja zadebiutuje na rynku. Deweloperzy jeszcze nie wskazali ostatecznej daty premiery, jednak możemy podejrzewać, że tytuł zostanie udostępniony w drugiej połowie roku.

Obecnie spójrzmy na pierwsze urywki gameplayu, które pokazują wizję przyjętą przez twórców skupiających się na Diablo 2: Resurrected. W grze pojawi się opcja błyskawicznego przejścia z nowej na klasyczną oprawę, z czego zapewne regularnie korzystać będą oddani fani uniwersum – porównanie wszystkich demonów w nowej i oryginalnej kreacji może stanowić jedną z atrakcji.

Zgodnie z piątkowymi zapowiedziami rozgrywka będzie „starym Diablo”, jednak dopieszczona grafika oraz szereg nowych funkcji mają sprawić, że sympatycy klimatycznego świata z wielką przyjemnością powrócą do produkcji, której pierwotna premiera odbyła się w 2000 roku. Rod Fergusson już wspominał o możliwym pojawieniu się cross-playu.

Poniżej możecie sprawdzić wstępne porównania oraz rozgrywkę (nagrana podczas panelu BlizzConline).

Źródło: YouTube.com

Tagi: Diablo 2 diablo 2 resurrected Diablo 2: Resurrected gameplay porównanie