Diablo 2: Resurrected na pierwszym porównaniu. Zobaczcie nową jakość szykowaną przez Blizzard

Gry
13153V
Diablo 2: Resurrected na pierwszym porównaniu. Zobaczcie nową jakość szykowaną przez Blizzard
Iza Łęcka | 22.02.2021, 09:40

Blizzard zaprezentował kilka fragmentów rozgrywki, dzięki którym gracze mogą sprawdzić, jak wygląda odświeżone Diablo 2. W Sieci opublikowane zostały pierwsze porównania pokazujące zmiany szykowane przez deweloperów.

Jeszcze w 2021 roku odbędą się testy Diablo 2: Resurrected, po których produkcja zadebiutuje na rynku. Deweloperzy jeszcze nie wskazali ostatecznej daty premiery, jednak możemy podejrzewać, że tytuł zostanie udostępniony w drugiej połowie roku.

Obecnie spójrzmy na pierwsze urywki gameplayu, które pokazują wizję przyjętą przez twórców skupiających się na Diablo 2: Resurrected. W grze pojawi się opcja błyskawicznego przejścia z nowej na klasyczną oprawę, z czego zapewne regularnie korzystać będą oddani fani uniwersum – porównanie wszystkich demonów w nowej i oryginalnej kreacji może stanowić jedną z atrakcji.

Zgodnie z piątkowymi zapowiedziami rozgrywka będzie „starym Diablo”, jednak dopieszczona grafika oraz szereg nowych funkcji mają sprawić, że sympatycy klimatycznego świata z wielką przyjemnością powrócą do produkcji, której pierwotna premiera odbyła się w 2000 roku. Rod Fergusson już wspominał o możliwym pojawieniu się cross-playu.

Poniżej możecie sprawdzić wstępne porównania oraz rozgrywkę (nagrana podczas panelu BlizzConline).

Źródło: YouTube.com

Komentarze (89)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper