Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.01.2021 14:39
Mortal Kombat HBO Max
1910V

Mortal Kombat, Dune i Suicide Squad na urywkach. HBO Max chwali się głośnymi premierami

Warner Bros. przygotowuje się na kolejne wielkie premiery, więc korporacja opublikowała zwiastun zbierający fragmenty nadciągających premier. Na urywkach zobaczycie między innymi „Mortal Kombat”, „Dune” czy też nową wizję na „Suicide Squad”.

W grudniu ubiegłego roku WarnerMedia i Warner Bros. ogłosiły ważną wiadomość – wszystkie filmy korporacji z 2021 roku będą dostępne w kinach oraz jednocześnie na HBO Max. Część twórców głośno krytykuje taki ruch, ale firmy nie chcą zmieniać planów i będą proponować historie w ramach łączonej dystrybucji.

Dzisiaj przygotowano nowy zwiastun, który zapowiada nadciągające premiery – „The Suicide Squad”, „Dune”, „Mortal Kombat” czy też „Space Jam: A New Legacy” zostaną udostępnione na platformie w dniu premiery. Będzie to na pewno świetna okazja do zobaczenia oczekiwanych filmów, ponieważ nadal nie wiemy, jak będą wyglądać kolejne miesiące na świecie i w ilu krajach będą normalnie funkcjonować kina.

WarnerMedia potwierdziło dzisiaj 17,2 mln subskrybentów HBO Max, co nie jest specjalnie dużym wynikiem biorąc pod uwagę, że klienci mogli już zobaczyć na platformie „Wonder Woman 1984”, ale musimy wciąż pamiętać, że usługa jest dostępna wyłącznie w USA. W następnych miesiącach ma odbyć się premiera w kolejnych krajach – między innymi w Polsce.

Źródło: YouTube.com

Tagi: DUNE HBO hbo max mortal kombat The Suicide Squad Warner Bros. warnermedia