Mare of Easttown na zwiastunie. HBO przedstawia serial kryminalny z Kate Winslet w roli głównej

Filmy i seriale
796V
Mare of Easttown na zwiastunie. HBO przedstawia serial kryminalny z Kate Winslet w roli głównej
Iza Łęcka | 18.02.2021, 09:52

Jedną z nowości zmierzających do HBO Max w kwietniu jest „Marę of Easttown”, limitowany serial, w którym na ekranie zobaczymy nagrodzoną Oscarem Kate Winslet. Sprawdźcie najnowszy zwiastun obiecującej produkcji.

W ostatnich latach Kate Winslet możemy zobaczyć na ekranie w wielu obrazach - warto wymienić między innymi „Na karuzeli życia”, „Pomiędzy nami góry”, „Psy mafii” czy „Blackbird”.

„Mare of Easttown” to najnowszy serial kryminalny, który zasili ramówkę HBO Max - premiera miniserialu odbędzie się 18 kwietnia, a widzowie zobaczą 7 odcinków. Obecnie nie wskazano dokładnej daty debiutu serii na HBO GO.

Najnowszy obraz poświęcony jest historii Mare Sheehan, detektyw z Pensylwanii, która nie może się poszczycić zbyt udanym życiem osobistym. Fabuła skupia się na śledztwie pani detektyw, która próbuje rozwikłać przyczyny tajemniczego morderstwa w małym miasteczku. W sprawie pomoże jej inny doświadczony śledczy (w tej roli Evan Peters), którego strategia będzie powodem do wielu sporów z główną bohaterką.

„Mare of Easttown odkrywa ciemną stronę lokalnej społeczności i autentycznie pokazuje, jak rodzina i tragedie z przeszłości mogą definiować naszą teraźniejszość.”

Reżyserem i producentem serialu jest Craig Zobel („Siła perswazji”, „Z jak Zachariasz”), natomiast oprócz wskazanych aktorów w obsadzie „Mare of Easttown” zobaczymy także Julianne Nicholson, Cailee Spaeny, Guya Pearce’a, Davida Denmana, Johna Douglasa Thompsona czy Sosie Bacon. Produkcja obrazu rozpoczęła się już w 2019 roku, jednak musiała zostać przerwana przez rozwijającą się pandemię. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun przedstawiający miniserię.

Zapraszamy do naszego tekstu przedstawiającego szczegóły oferty HBO Max oraz recenzji serialu „Dolina Łez”.

Źródło: https://www.vulture.com/2021/02/mare-of-easttown-hbo-max-trailer-release-date.html

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper