Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.02.2021 20:30
Mortal Shell
918V

Mortal Shell, soulslike'owy hit, niebawem powinien pojawić się na PS5

Według najnowszej listy trofeów na stronie Exophase.com, Mortal Shell otrzyma next-genowe wydanie na PS5 i XSX|S.

Mortal Shell, tak jak sugerowały to materiały promocyjne, okazał się hitem - produkcja od niezależnego zespołu Cold Symmetry zebrała bardzo wysokie oceny w recenzjach, o których niejednokrotnie wspominano w filmach popremierowych.

Patrząc na najnowsze doniesienia, twórcy najprawdopodobniej opracowują obecnie next-genową wersję gry, którą powinni zapowiedzieć w najbliższych tygodniach. Sugeruje to lista trofeów na stronie Exophase, którą stworzono z myślą o Mortal Shell w wersji na PS5 (next-genowe wersje, nie działające w oparciu o wsteczną kompatybilność, nie dzielą pucharków z systemami PS4).

Nie znamy żadnych więcej szczegółów, ale pewne jest, że - o ile nowe wydanie naprawdę nadchodzi - Mortal Shell na bieżącej generacji konsol zadziała w rozdzielczości 4K wraz z 60 klatkami na sekundę.

Jeśli więc Mortal Shell wciąż jest przed Wami, to warto wstrzymać się z odpaleniem tytułu studia Cold Symmetry na minimum parę tygodni - istnieje spora szansa na to, że będziecie mogli zapoznać się z nim na next-genie w lepszej jakości.

Źródło: https://www.psu.com/news/mortal-shell-looks-set-to-get-a-ps5-release-as-new-trophy-list-goes-live/

Tagi: Cold Symmetry Mortal Shell Playstack