Plemiona Europy już dostępne na Netflix. Wypróbujcie grę AR i spróbujcie zgarnąć dostęp do usługi na 2074 dni

Filmy i seriale
2534V
Plemiona Europy już dostępne na Netflix. Wypróbujcie grę AR i spróbujcie zgarnąć dostęp do usługi na 2074 dni
Mateusz Wróbel | 19.02.2021, 14:49

Serial Plemiona Europy jest już dostępny na Netfliksie. Z tej okazji platforma przygotowała grę AR, dzięki której możecie wygrać dostęp do usługi nawet na 2074 dni.

Netflix przygotował dla fanów wielkich ekranów kilka niespodzianek na luty - jedną z nich jest Plemiona Europy, czyli produkcja od twórców hitu, jakim był Dark. Twórcy tym razem przedstawiają obraz naszego kontynentu po globalnej katastrofie technologicznej.

Podzieliła ona mieszkańców państw na plemiona, które żyją według własnych zasad. Ich głównym celem jest odszukanie tajemniczego sześcianu Atlantów, za pomocą którego żyjący na Ziemi ludzie mogą ocalić Stary Kontynent. Serial jest już dostępny na platformie Netflix, więc jeśli jesteście nim zainteresowani, nie pozostaje nic innego, jak usiąść wygodnie na kanapie i odpalić telewizor.

Z tej okazji Netflix przygotował również specjalną grę AR, która jest dostępna pod tym linkiem. Po zarejestrowaniu się weźcie w dłoń swojego smartfona i podążajcie za sześcianem, który będzie co chwilę zmieniał swoje położenie. Im dłużej uda Wam się go śledzić, tym większa szansa, że wygracie dostęp do usługi na 2074 dni. Pamiętajcie, aby po zakończeniu rundy podać swoje dane osobowe - inaczej nie zostaniecie zakwalifikowani do rozgrywek.

Korzystając z okazji, sprawdźcie naszą recenzję Plemiona Europy.

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper