Netflix z kilkoma niespodziankami w lutym. Widzowie z Polski sprawdzą ciekawe produkcje

Filmy i seriale
3176V
Netflix z kilkoma niespodziankami w lutym. Widzowie z Polski sprawdzą ciekawe produkcje
Iza Łęcka | 04.02.2021, 08:09

W zeszłym tygodniu poznaliśmy nowości Netflixa, które zasilą bibliotekę platformy w lutym. Okazuje się jednak, że oprócz znanego już zestawienia oferta będzie jeszcze bogatsza. Co zobaczymy w następnych dniach? Sprawdźcie szczegóły.

Od kilku dni znamy seriale, filmy, animacje oraz filmy dokumentalne, jakie zadebiutują na Netflixie w lutym. Wśród propozycji szczególnie wartych uwagi można wymienić między innymi "Nowiny ze świata", które doczekały się nowego zwiastuna,  "Malcolm i Marie", "Space Sweepers" czy ostatnio promowane "Plemiona Europy"

Polski oddział serwisu ma jednak dla użytkowników jeszcze więcej niespodzianek. Oprócz zapowiedzianej kultowej animacji "Kajko i Kokosz", której premiera zaplanowana została na  28 lutego, polskie serwery zyskają jeszcze kilka seriali oraz filmów - wśród nich znalazły się także intrygujące polskie obrazy.

Niespodzianki Netflixa w lutym - lista:

  • "Erotikon" - 4.02
  • "Paradoks" sezon 1 - 10.02
  • "Szpital New Amsterdam" nowe sezony - 15.02
  • "Artyści" sezon 1 - 17.02
  • "Men in Black: International" - 19.02
  • "Dziewczyna z pociągu" - 26.02

Widzowie, którzy preferują polskie seriale mogą zainteresować się dwoma z wymienionych propozycji. "Paradoks" to serial z 2012 roku skupiający się na historii inspektora Komendy Głównej Policji (w tej roli Bogusław Linda), którego zespół zasila nowa funkcjonariuszka (Anna Grycewicz). Oprócz pracy przy kolejnych sprawach, policjantka prowadzi śledztwo przełożonego. Natomiast "Artyści" to serial, który został doceniony przez krytyków. Marcin Konieczny (Marcin Czarnik) obejmuje stanowisko nowego dyrektora Teatru Popularnego w Warszawie. Nowe obowiązki rodzą coraz więcej trudności w kontakcie z aktorami, krytykami oraz urzędnikami. Na ekranie zobaczymy między innymi Agnieszkę Przepiórską, Jerzego Trelę, Tomasza Nosińskiego oraz Edwarda Linde-Lubaszenko.

Źródło: https://upflix.pl/aktualnosci/lutowe-niespodzianki-netflixa-2021-02-02

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper