Bang-On Balls: Chronicles. Memy z Polandball motywem przewodnim polskiej platformówki 3D

Gry
700V
Bang-On Balls: Chronicles. Memy z Polandball motywem przewodnim polskiej platformówki 3D
Bartosz Dawidowski | 19.02.2021, 11:18

Warszawskie studio Exit Plan zaprezentowało zwiastun nadciągającej platformówki, która została zainspirowana memami o "Polandball" - kulkach mających symbolizować różne narodowości.

Warszawskie studio Exit Plan odlicza już ostatnie dni do premiery Bang-On Balls: Chronicles. Tytuł ma wbić się do Steam i Epic Games Store już 3 marca 2021 r.

W ich tytule jako motyw przewodni wykorzystano mem "Polandball" (więcej na jego temat przeczytacie na Wikipedii). Jak łatwo się domyślić, cała produkcja  Bang-On Balls: Chronicles utrzymana jest w komicznym nastroju - w tytule kulki symbolizujące różne narody (np. Polaków, Szwedów czy Anglików) stoczą bój w platformówkowej konwencji, kojarzącej się z klasykami gatunku 3D.

Deweloperzy z Exit Plan tak opisują nadciągającą produkcję:

Bang-On Balls: Chronicles turla się na scenę! To platformówka 3D inspirowana najlepszymi grami gatunku. I kiedy mówimy najlepszymi, mamy na myśli włoskich hydraulików, niebieskiego jeża i niedźwiedzia z ptakiem w plecaku! W plecaku! To gra, w której wcielasz się w bohatersko bohaterskiego bohatera – kulkę, którego ubierasz do woli w różne gadżety i grasz w pojedynkę lub w trybie 4-osobowej współpracy ze znajomymi na różnych planszach o tematyce historycznej (nieco umownej).

Kulki będą się obijać w rozległych, otwartych poziomach pełnych wyzwań, skarbów do odblokowania, epickich zniszczeń oraz mnóstwa broni, tarcz i innych zabawnych przedmiotów, które nie tylko pozwalają dostosować graczowi kulkę, ale także dadzą przewagę zarówno w walce jak i eksploracji! Niezwykle zabawna i intuicyjna mechanika rzucania kulkami i ich rozbijania oraz nietuzinkowe poczucie humoru to wszechstronna rozrywka dla Ciebie i Twoich znajomych!

W Bang-On Balls: Chronicles zagramy już 3 marca 2021 r. Premiera planowana jest póki co tylko na PC. 

Źródło: Informacja prasowa Steam

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper