RAGE 2 za darmo! W ramach promocji pobieramy 2 gry

Gry
2561V
RAGE 2 za darmo! W ramach promocji pobieramy 2 gry
Wojciech Gruszczyk | 18.02.2021, 16:59

RAGE 2 właśnie trafiło do nowej promocji, dzięki której wszyscy zainteresowani gracze mogą pobrać produkcję za darmo. To jeden z dwóch tytułów oferowanych przez Epic Games w ramach najnowszej oferty. Sprawdźcie szczegóły i szykujcie się do gry.

Epic Games w zeszłym tygodniu zaskoczyło zapowiadając kolejną ofertę, ponieważ producent ponownie sięgnął po znany i przez wielu ceniony tytuł z segmentu AAA. Przez najbliższe siedem dni możecie za darmo pobrać dwie pozycje:

Zdecydowanie bardziej znanym tytułem z tego zestawienia jest gra przygotowana przez Avalanche Studios oraz id Software. Nietypowy duet miał zadbać, by gracze trafili do wielkiego, otwartego świata i podczas rozgrywki mogli świetnie się bawić eliminując kolejne cele i wypełniając następne zadania. Czy to się udało? RAGE 2 w wersji na PC zgarnęło oceny na poziomie 73% – przeczytajcie naszą recenzję.

Absolute Drift zadebiutowało w 2015 roku (66%) i tak jak sama nazwa wskazuje – gracze w tym wypadku mogą oddać się przyjemnemu driftowaniu. Trzeba zauważyć, że Epic Games rozdaje pozycję w wersji „Zen”, która została wydana przez deweloperów rok po premierze oryginału.

Następną grą oferowaną w ramach promocji będzie Sunless Sea. Tytuł pobierzemy od 25 lutego do 4 marca.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/en-US/free-games

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper