Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 09.05.2012 12:37
Persona 5 może być zupełnie inna
584V

Persona 5 może być zupełnie inna

Kompozytor Shouji Meguro w materiale o Persona 4 Golden (PS Vita) pozwolił sobie na dość ciekawy komentarz w kwestii następnej części serii.

xxxxx

Wspomnianemu materiałowi, który przedstawia nowy element rozgrywki w postaci łapania owadów wykorzystywanych następnie jako przynęta do łowienia ryb (oprócz tego poinformowano też, że Rise Kujikawa dostanie nową Personę oraz kilka dodatkowych umiejętności wspomagających), towarzyszy wywiad z kompozytorem Shoujim Meguro przeprowadzony ze względu na koncerty Persona Music Live.

 

Meguro w pewnym momencie schodzi w rozmowie na temat Persony 5, mówiąc, iż gdyby taka gra znacząco różniła się od poprzedniczek (w tym kontekście wymienia 3 i 4), oprawę audio również musiałaby czekać poważne zmiany. Jest to komentarz o tyle ciekawy, ponieważ nowa Persona powstaje już raczej od dłuższego czasu, o czym świadczy kilka wcześniejszych wypowiedzi twórców i duża rekrutacja pracowników przeprowadzona ubiegłego lata. Meguro może zatem z wyprzedzeniem informować co czeka nas w nowej Personie.

 

Tagi: Atlus Persona 4 golden Persona 5 playstation vita