Intellivision Amico trafi do Polski. Znamy datę premiery i pierwsze informacje

News
1293V
Intellivision Amico trafi do Polski. Znamy datę premiery i pierwsze informacje
Wojciech Gruszczyk | 17.02.2021, 19:35

Intellivision Amico zmierza na rynek i dzisiaj możemy potwierdzić ważny szczegół – konsola będzie dostępna w Polsce. Poznaliśmy datę premiery oraz wstępne informacje dotyczące propozycji zmierzającej na rynek.

Pierwszy raz o Intellivision Amico pisaliśmy na portalu w 2018 roku, a nawet mieliśmy okazję spojrzeć na pierwsze materiały prezentujące sprzęt. Teraz jednak możemy potwierdzić, że urządzenie zmierza do Polski!

Koch Media Poland właśnie potwierdziło, że premiera Intellivision Amico odbędzie się 8 października i w podstawowym pakiecie od debiutu klienci otrzymają dostęp do sześciu gier. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że producent od premiery zapewni około 30 ekskluzywnych tytułów w formacie cyfrowym i fizycznym, a także szeroki zestaw akcesoriów. Możemy również potwierdzić, że wszystkie tytuły będą miały polską lokalizację – autorzy zadbają o napisy.

Tommy Tallarico, CEO i President of Intellivision Entertainment, skomentował zapowiedź następującymi słowami:

„Zespół Intellivision jest pełen pasji i ciężko pracuje nad stworzeniem czegoś wyjątkowego. Nie możemy się doczekać, aż ludzie będą mogli grać na Amico.”

Hans Ippisch, President of European Operations w Intellivision Entertainment, dodał

„Nie mieliśmy innego wyboru po tym, jak Covid-19 pokrzyżował plany ogólnoeuropejskiej trasy PR zaplanowanej na luty. Z powodu przedłużenia lockdownów i zakazów podróżowania, musieliśmy także odwołać zaplanowane na marzec pokazy w centrach handlowych. Dlatego właśnie, razem z partnerami i naszym wyłącznym dystrybutorem Koch Media widzimy, że premiera Amico w drugiej połowie roku się uda.”

Firma Intellivision Entertainment Europe GmbH z siedzibą w Norymberdze pracuje również nad 20 ekskluzywnych produkcjami Amico w całej Europie (w tym w Niemczech, Włoszech i Danii). Wśród nich są Intellivision Skiing, Intellivision Farkle, Shark! Shark! oraz Cornhole – cztery z sześciu preinstalowanych gier.

Źródło: Informacja prasowa Koch Media Poland

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper