Iza Łęcka Iza Łęcka 17.02.2021 09:14
New PS4 & PS5 Games This Week!
763V

Nowości na PS4 i PS5 prezentowane przez Sony. Japończycy zachęcają do gier i najświeższej promocji

W najnowszym wydaniu PlayStation Access przedstawione zostały kolejne produkcje, które w tym tygodniu debiutują na PlayStation Store. Jednocześnie sympatycy marki Sony informowani są o ostatniej promocji. W najbliższych dniach możecie zagrać między innymi w Fallen Legion Revenants oraz Persona 5 Strikers.

Z samego rana zaprosiliśmy naszą społeczność na promocję „podwójne rabaty” na PlayStation Store - ekipa PlayStation Access poświęca sporo uwagi dzisiejszej ofercie. Redakcja brytyjskiego PlayStation zachęca również do zbliżających się premier, wśród których można wyróżnić: Fallen Legion Revenants, Persona 5 Strikers Early Access oraz Guilty Gears - Strive.

Najnowsza Persona trafi na rynek dopiero w przyszłym tygodniu (przeczytajcie naszą recenzję), jednak składając zamówienia przedpremierowe możecie otrzymać wcześniejszy dostęp do tytułu. Bijatyka Arc System Works będzie dostępna w formie otwartej bety (poznajcie konkrety), natomiast gracze lubujący się w pracach Telltale Games mogą ponownie sięgnąć po Tales from the Borderlands – gra powróciła do cyfrowej dystrybucji. 

Styczeń oraz luty nie są miesiącami, które odznaczają się wyjątkowymi premierami na PlayStation 4 i PlayStation 5, choć od czasu do czasu na rynku debiutują intrygujące propozycje, które mogą zainteresować właścicieli konsol Sony. Planujecie sięgnąć po wskazane nowości? Sprawdźcie materiał.

Źródło: YouTube.com

Tagi: nowości playstation 4 playstation 5 ps5 sony