Guilty Gear: Strive. Otwarta beta wystartuje już w tym miesiącu

News
659V
Guilty Gear: Strive. Otwarta beta wystartuje już w tym miesiącu
Igor Chrzanowski | 06.02.2021, 13:09

Arc System Works powoli szykuje się do premiery jednego ze swoich najważniejszych projektów szykowanych na ten rok - Guilty Gear: Strive wejdzie niebawem w otwartą betę!

Najnowsza odsłona kultowej marki Guilty Gear ma wprowadzić ją na zupełnie nowy poziom i być istną "rewolucją w gatunku bijatyk", co ekipie Japończyków może naprawdę się udać, jeśli tylko odpowiednio podejdą do zmian jakie chcą wprowadzić w dobrze znanej już formule cyklu. Co prawda łamanie ścian czy możliwość szukania meczu poza Lobby nie jest czymś ekstremalnie nowatorskim, lecz to właśnie w samej mechanice walki mamy odczuć tę rewolucję.

Przed premierą gry otrzymamy możliwość przetestowania jej na własnej skórze, lecz wyłącznie w wersji konsolowej - pecetowcy muszą poczekać na pełną wersję. Zarówno na PlayStation 4 jak i PlayStation 5 wylądują otwarte beta testy nadchodzącego hitu, które zaplanowane zostały na trzeci weekend lutego, a więc już za niespełna dwa tygodnie. Oto harmonogram:

  • Start dla pre-orderów - 18 lutego godzina 04:00
  • Start zwykły - 19 lutego godzina 04:00
  • Koniec - 21 lutego godzina 15:59

Poniżej prezentujemy także wydany ostatnio zwiastun ukazujący wszystkie tryby rozgrywki jakie znajdziemy w finalnej wersji już 9 kwietnia. Pre-orderowcy zagrają 6 kwietnia.

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper