DOTA: Dragon's Blood na zwiastunie. Netflix prezentuje datę premiery nowej animacji

Filmy i seriale
992V
DOTA: Dragon's Blood na zwiastunie. Netflix prezentuje datę premiery nowej animacji
Iza Łęcka | 17.02.2021, 07:36

Netflix zabiera się za kolejne growe uniwersum, które przeniesie na ekrany w formie animacji. DOTA: Dragon's Blood zadebiutuje na platformie już w przyszłym miesiącu, będąc niemałym zaskoczeniem dla sympatyków uniwersum. Czego możemy się spodziewać? Sprawdźcie szczegóły.

Streamingowy gigant nie traci czasu i sięga po kolejny świat, który gracze znają już bardzo dobrze - tym razem nadszedł czas na zapowiedź DOTA: Dragon's Blood, czyli animacji czerpiącej z produkcji Valve. W tym miesiącu informowaliśmy na naszym portalu o „Sonic Prime”, natomiast kilka tygodni wcześniej serca fanów Lary Croft zaczęły bić szybciej, bowiem dowiedzieliśmy się, że również nieustraszona pani archeolog znajdzie się na platformie.

DOTA: Dragon's Blood zadebiutuje na Netflixie już 25 marca. To 8 odcinkowy serial animowany, który skupiać się będzie na losach Daviona (Dragon Knight). Rycerz spotyka na swojej drodze szlachetną Miranę (Princess of the Moon) i zostaje wplątany w wydarzenia, których skali nawet sobie nie wyobrażał. Animacją zajmuje się Studio MIR, natomiast producentem wykonawczym jest Ryu Ki Hyun, który pracował między innymi przy „The Spectacular Spider-Man”, „Wolverine and the X-Men” czy „Voltron. Legendarny Obrońca”. Stanowisko showrunnera oraz producenta wykonawczego objął Ashely Edward Miller („X-Men: Pierwsza klasa”, „Thor”, serial „Terminator: Kroniki Sary Connor”). 

"Fani pokochają to, jak wyobraziliśmy sobie uniwersum DOTA 2 i stworzyliśmy razem epicką, emocjonalną i skierowaną do dorosłych historię o niektórych z ich ulubionych postaci. Filmowa animacja, aktorstwo i muzyka są po prostu na najwyższym poziomie i jestem wdzięczny Valve za wspieranie naszych kreatywnych ambicji” - powiedział Miller.

Poniżej możecie sprawdzić najnowszy zwiastun produkcji.

Źródło: https://deadline.com/2021/02/dota-dragons-blood-netflix-anime-series-valve-video-game-franchise-1234694990/

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych