Netflix i gry. Jakie adaptacje są właśnie przygotowywane? Lista robi wrażenie

Filmy i seriale
1962V
Netflix i gry. Jakie adaptacje są właśnie przygotowywane? Lista robi wrażenie
Wojciech Gruszczyk | 29.01.2021, 14:45

Netflix systematycznie przedstawia nowe produkcje, które będą rozwijać światy zapoczątkowane w branży gier. Firma już teraz pracuje nad kilkoma dużymi produkcjami i przygotowane zestawienie wygląda świetnie. W następnych miesiącach poznamy wiele ciekawych historii.

Netflix w ostatnich dniach zapowiedział między innymi animację prezentującą przygody Lary Croft, a wcześniej ujawnił pierwszy materiał szykujący widzów na historię pełną zombie od Capcomu. To jednak tylko kilka z naprawdę wielu pozycji, które powinny zainteresować graczy.

W Sieci pojawiła się lista już zapowiedzianych produkcji i zestawienie w dobry sposób pokazuje jedno – Netflix zgarnął wiele świetnych IP. Serial z aktorami oraz animacja ze świata „Resident Evil”, produkcja rozbudowująca świat „Assassin's Creed”, a może propozycje związane ze światami „Final Fantasy” oraz „Devil May Cry”?

Nie możemy także zapomnieć o „Cyberpunk: Edgerunners”, który w zeszłym roku został zapowiedziany przez CD Projekt RED. Za tytuł odpowiadają japońscy specjaliści ze studia Trigger.

Warto też zwrócić uwagę, że to lista już zapowiedzianych tytułów, a systematycznie pojawiają się kolejne plotki dotyczące między innymi aktorskiego „Cyberpunka” czy też „Splinter Cella” – aktualnie jednak zapowiedziane animacje.

Źródło: Twitter: getFANDOM

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych