Battlefield 6 z serią tajemniczych materiałów? DICE ma bawić się z graczami i szykować fanów na pokaz

News
2577V
Battlefield 6 z serią tajemniczych materiałów? DICE ma bawić się z graczami i szykować fanów na pokaz
Wojciech Gruszczyk | 16.02.2021, 17:41

DICE miało rozpocząć kampanię marketingową, której celem jest przygotowanie graczy na prezentację Battlefield 6. W Sieci wylądowały tajemnicze materiały – podobno to właśnie te filmy mają zapowiedzieć nadciągające wydarzenie.

Electronic Arts na ostatnim spotkaniu z inwestorami potwierdziło bardzo dobrą dyspozycję Battlefield 6. Twórcy bez problemów rozwijają grę, a według plotek tytuł może nawet otrzymać duży tryb Battle Royale.

Najnowsza strzelanka DICE ma zostać zaprezentowana wiosną, a trafić na rynek pod koniec roku, ale wciąż nie wiemy, kiedy tak naprawdę zobaczymy Battlefield 6. Społeczność jest jednak przekonana, że właśnie rozpoczęła się kampania marketingowa gry.

Na YouTube powstał kanał „Phase 3 now active”, który według plotek ma właśnie szykować graczy na Battlefield 6. Teraz zainteresowani sprawdzają poprzednie materiały (pierwszy został opublikowany w grudniu) i starają się rozgryźć zagadkę, by potwierdzić, że to właśnie DICE stoi za tajemniczą kampanią.

Konkrety mogą zostać ujawnione 23 marca – właśnie ta data pojawiła się na ostatnim materiale. Nie brakuje jednak głosów, że ktoś specjalnie podszywa się pod Battlefield 6, by zadbać o zainteresowanie przed prezentacją swojego shootera.

Trzeba zauważyć, że logiem kanału jest liczba „6”, na pierwszym filmie pojawia się „6”, a na filmach usłyszycie dźwięki związane z serią Battlefield.

Źródło: Adam- dzięki za link!

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper