Iza Łęcka Iza Łęcka 15.02.2021 13:32
Prince of Persia Sands of Time Remake
947V

Prince of Persia: Sands of Time Remake powróci w lepszej wersji? Gra może być rozwijana przez inne studio

Ubisoft drugi raz opóźnił datę premiery Prince of Persia: Sands of Time Remake, przez co obecnie nie mamy pewności, kiedy gra trafi na rynek. Według najnowszych plotek, decyzja jest spowodowana powierzeniem produkcji bardziej doświadczonemu zespołowi.

W ubiegłym roku, po serii plotek i przecieków, został ujawniony Prince of Persia: Sands of Time Remake, który zgodnie z planami wydawcy miał zadebiutować w styczniu. Wiele nieprzychylnych komentarzy sprawiło, że deweloperzy opóźnili premierę, by zaledwie dwa miesiące po ogłoszeniu ponownie przełożyć moment udostępnienia gry na półkach sklepowych. Ubisoft aktualnie nie podał nowej daty debiutu.

Najnowsza wiadomość nie została oficjalnie potwierdzona, jednak Prince of Persia: Sands of Time Remake mogło trafić w ręce bardziej doświadczonego studia. YouTuber Blakwoodz pochylił się nad sprawą pozycji i zgodnie z jego słowami, obecnie nad odnowioną historią księcia będzie się skupiać inna ekipa.

Dlatego też nie wiemy, kiedy Prince of Persia: Piaski Czasu Remake będzie gotowe, bowiem nowy zespół potrzebuje czasu na doprowadzenie pozycji do oczekiwanego stanu. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że Ubisoft dokładnie nie oszacował skali zainteresowania odświeżoną przygodą, a mógł powierzyć grę młodemu zespołowi, który nie podołał zadaniu. Trzeba zaznaczyć, że był to pierwszy samodzielny projekt Ubisoft Pune.

Jeśli informacje rzeczywiście zostaną potwierdzone, to wiele na to wskazuje, że o oczekiwanym remake'u nie usłyszymy w najbliższych miesiącach.

Źródło: https://gamesite.zoznam.sk/playstation/ps5/novinky/43254-odklad-remaku-prince-of-persia-bude-dlhsi-a-pricinou-je-neskusenost-vyvojarov
YouTube.com

Tagi: Prince of Persia: Piaski Czasu Remake Prince of Persia: Zapomniane Piaski Ubisoft Ubisoft Montreal Ubisoft Pune