Prince of Persia: The Sands of Time Remake opóźnione. Gra nie zadebiutuje w styczniu

Gry
1207V
Prince of Persia: The Sands of Time Remake opóźnione. Gra nie zadebiutuje w styczniu
Wojciech Gruszczyk | 08.12.2020, 14:52

Fani serii Prince of Persia nie zagrają na samym początku roku w odświeżoną odsłonę Prince of Persia: The Sands of Time. Twórcy z Ubisoft Pune potrzebują więcej czasu na dopracowanie gry, więc zdecydowano się przełożyć premierę.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake zapowiedziano we wrześniu, ale produkcja spotkała się z dużą krytyką graczy. Pierwsze porównania pokazały, że autorzy nie zapewnią nam pełnoprawnego odświeżenia, ale deweloperzy bronili swojej propozycji mówiąc o „wizji artystycznej”.

Produkcja miała trafić na rynek już w styczniu, ale zdecydowano się przełożyć premierę – według najnowszych informacji Prince of Persia: The Sands of Time Remake zadebiutuje 18 marca. Deweloperzy chcą spełnić oczekiwania fanów.

Trudno powiedzieć, jak dwa dodatkowe miesiące wpłyną na rozwój pozycji, ale na pewno warto będzie zaczekać. Od dawna liczyliśmy na powrót marki Prince of Persia i nadal wierzę, że jest to wstęp do nowej odsłony. Ubisoft musi w końcu wyciągnąć to IP z szuflady i zapewnić nam ciekawą przygodę.

Możemy podejrzewać, że w marcu Ubisoft będzie już oficjalnie wspominał o premierze na konsolach nowej generacji – aktualnie firma informowała wyłącznie o debiucie na PlayStation 4, Xboksach One oraz PC.

Źródło: własne

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper