Prince of Persia: Sands of Time Remake ponownie opóźnione. Ubisoft nie podaje daty premiery

News
973V
Prince of Persia: Sands of Time Remake ponownie opóźnione. Ubisoft nie podaje daty premiery
Wojciech Gruszczyk | 05.02.2021, 18:21

Nie mamy najlepszych informacji dla graczy, którzy od dawna czekają na powrót serii Prince of Persia. Ubisoft właśnie potwierdził kolejne opóźnienie Prince of Persia: Sands of Time Remake i aktualnie produkcja nie posiada daty premiery. Może to oznaczać, że gra nie zadebiutuje w najbliższym czasie.

Prince of Persia: Sands of Time Remake został zapowiedziany na ubiegłorocznym Ubisoft Forward, ale fani bardzo szybko wyrazili swoje nieprzychylne opinie dotyczące produkcji. Gra miała pierwotnie zadebiutować w styczniu, ale jeszcze w grudniu przełożono premierę na 18 marca. Teraz możemy potwierdzić, że ten termin również nie zostanie dotrzymany.

Twórcy właśnie opublikowali wiadomość, w której potwierdzają, że potrzebują więcej czasu na dopracowanie pozycji:

Ważnym szczegółem opublikowanej wiadomości jest brak nowej daty premiery. Ubisoft najwidoczniej nie jest pewien, ile będzie potrzebować czasu na dokończenie prac nad tytułem. Nieprzychylne komentarze mogły popchnąć deweloperów do znaczącej poprawy przygody – miejmy tylko nadzieje, że w ostateczności gra zadebiutuje, a Ubisoft nie zdecyduje się porzucić Prince of Persia: Piaski Czasu Remake.

Jest to kolejne opóźnienie, które potwierdza, że branża gier będzie przez cały 2021 rok odczuwać problemy związane z pandemią. Choć w zeszłym roku udało się zakończyć prace nad większością pozycji i doprowadzić gry na rynek, to jednak jak widać – sytuacja dopiero teraz staje się kłopotliwa.

Źródło: Twitter: princeofpersia

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper