Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.02.2021 12:30
Xbox podsumowanie minionego tygodnia
349V

Xbox z podsumowaniem tygodnia. Microsoft wyróżnia najważniejsze wydarzenia minionych dni

Standardowo, jak co weekend, ekipa z Xbox Wire przyszykowała dla nas posumowanie najważniejszych wydarzeń z minionego tygodnia.

Fani Xboksa zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę. I choć w żadnym wypadku nie chodzi tu o zalew premier (listę debiutów na nadchodzące dni możecie znaleźć tutaj), to bez wątpienia dzieje się wokół samego sprzętu. Niedawno dostaliśmy całkiem ważną aktualizację, a wiele wskazuje na to, że najbliższe tygodnie mogą przynieść wiele ekscytujących nowości. 

A teraz, zgodnie z pewną tradycją, ekipa z Xbox Wire przygotowała dla nas nowe, kilkunastominutowe wideo, w którym podsumowali minione dni w świecie gier Microsoftu. Jeśli więc czujecie, że coś Was ominęło - w kontekście całej branży interaktywnej rozrywki - koniecznie poświęćcie trochę czasu, aby nadrobić najważniejsze informacje, premiery oraz doniesienia. Wszystko, jak zawsze, przedstawione bardzo przystępnie. 

W najnowszym wydaniu skupiono się na nowych premierach (w tym oczywiście na bardzo wyczekiwanym Little Nightmares II), ciekawej promocji z okazji Chińskiego Nowego Roku, ogłoszeniach związanych z Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas, a także masie innych wiadomości. Ciekawi wszystkiego? Koniecznie sprawdźcie wideo zamieszczone poniżej! 

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/02/12/this-week-on-xbox-february-12-2021/

Tagi: Microsoft podsumowanie xbox XSS XSX