Bright Memory: Infinite ponownie może zachwycić. Twórcy zaprezentowali głównego antagonistę

News
875V
Bright Memory: Infinite ponownie może zachwycić. Twórcy zaprezentowali głównego antagonistę
Wojciech Gruszczyk | 12.02.2021, 21:14

Twórcy Bright Memory: Infinite opublikowali materiał wideo, który może zainteresować wielu graczy. Zespół potwierdza tegoroczną premierę, pokazuje głównego antagonistę i pozwala spojrzeć na kilka ujęć z samej rozgrywki. Na Xboksy Series X|S i PC zmierza ciekawa produkcja.

Twórcy Bright Memory: Infinite w efektowny sposób przypominają o swoim tytule. Deweloperzy przygotowali kinowy zwiastun, którego zadaniem jest przedstawienie głównego antagonisty produkcji – generał Lin będzie największym problemem protagonistki i tym samym graczy. Studio potwierdza wykorzystanie nowoczesnej technologii, by uchwycić twarz postaci w czasie rzeczywistym.

FYQD Studio ujawniło także bardzo ważny szczegół – Bright Memory: Infinite zadebiutuje w 2021 roku i w następnych 10 miesiącach pozycja będzie dostępna na całym świecie. Nie musimy się obawiać, że zespół na początku zaoferuje grę wyłącznie w Azji.

Na końcu materiału zespół zadbał o kilka widowiskowych fragmentów rozgrywki, podczas których bohaterka ponownie eliminuje cele i w trakcie akcji wykorzystuje swoje umiejętności. Bright Memory: Infinite zmierza na Xboksy Series X|S oraz PC, a jeśli jesteście zainteresowani propozycją – sprawdźcie również walkę z bossem.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper